Volkan Kaymak | Photographer-Hakkımda

Hakkımızda

Neler yapıyoruz

Biz Kimiz

Fotoğrafı çok seven, yıllardır fotoğrafçılığı meslek edinmiş bir çiftiz. Sadece Düğün ve Doğum çekimleri değil, Reklam & Tanıtım, Otel, Katalog ve Stock fotoğraf çekimleri de yapıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız 100’lerce çekim sayesinde, binlerce dost edinmenin mutluluğunu her şeyin üstünde tutuyoruz.

Önceliklerimiz

Her zaman vaktinde, en son teknoloji fotoğraf makineleri ve objektifler ile fotoğraf çekimlerimizi yapıyoruz. Önceliğimiz doğal ve zamana karşı yenilmeyecek fotoğraflar. Basma kalıp, sıradan, birbirinin kopyası kareler hiç bir zaman bizim tarzımız olmadı.

Süreç

İster Reklam & Tanıtım, İsterse Düğün ve Doğum fotoğraf çekimleri için randevularımız çok önceden dolabiliyor. Organizasyon tarihiniz belli olur olmaz, fotoğraf çekimi için bizimle görüşürseniz, günü sizler için rezerve etmeyi isteriz.

+
YIL
+lerce
Mutlu Müşteri
+ dan
Fazla Fotoğraf
Volkan Kaymak

Volkan Kaymak

Fotoğraf Sanatçısı

25.12.1984 yılında Bursa'da doğdum. Hayatımın bir döneminde vermenin almaktan çok daha keyifli bir iş olduğunu öğrendim. O günden itibaren bildiklerimi ve ürettiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hayatın sizin düşündüğünüz kadar ciddi olmadığını düşünüyor ve buna göre yaşamaya gayret ediyorum. Paylaşımlarım tamamen kendi görüşlerim ve sadece beni bağlar, herkes gibi benim de yanılmaya hakkım var bunu unutmayın. Umarım aradığınız konuyla ilişkili olarak size yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Genel anlamda şiddet, ırkçılık ve her türlü fanatizmin karşıtı, her çeşit önyargının tüm problemlerin kaynağı olduğunu, siyaseti, futbolu ve insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Fazla televizyon izlemem ve gazete okumam, tüm bilgileri gazete ve televizyondan ibaret olanlarla da pek sık görüşmem. İnsanları ve yaptıkları hakkında konuşmaktansa, fikirler hakkında konuşmayı ve onları dinlemeyi daha fazla tercih ederim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve üreten insanları severim.

Fotoğraf ve teknolojileri, Php Web Programlama, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Bootstrap, Javascript, CSS, XHTML konularında profesyonel hizmet veriyorum. Bu konularla ilgili projeleriniz varsa ya da bu konular hakkında ders almak isterseniz iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

 • PHP
  %
 • HTML5
  %
 • CSS3
  %
 • jQuery
  %
 • ADOBE PHOTOSHOP
  %
 • ADOBE PREMIER PRO
  %
 • ADOBE LIGHTROOM
  %
 • ADOBE AFTER EFFECTS
  %